yükleniyor...
İSTANBUL - 104.0
ANKARA - 104.0
İZMİR - 104.0

Serhat Kılıç Konserleri Başlıyor.

Serhat Kılıç Konserleri Başlıyor.
Türkiye'nin En Başarılı Oyuncularından Serhat Kılıç Sezonun İlk Konseri İçin Kadıköy DorockXL Sahnesinde.
Serhat Kılıç Konserleri Başlıyor.

20 Eylül Akşamı DorockXL'da Radyo D, radyonom.com ve Dream TV sponsorluğunda Serhat Kılıç sahnede…

 

Son dönemde yaptığı başarılı projeler ile adından söz ettiren, Çember ve Söz dizilerindeki birbirinden çok farklı iki roldeki performansı ile öne çıkan Serhat Kılıç, oyunculuk dışındaki en büyük tutkusu olan müziğini konserlerine taşıyor. 

 

Serhat Kılıç, yeni ekibi ile birlikte Türkiye'yi dolaşmaya başlıyor. Söz dizisinin seti, Ankara'daki okulu ve tiyatrosu dışında bir de müzikle ilgilenen Serhat Kılıç, 2017-2018 sezonunda yepyeni projeleri ile konserlere başlıyor. Geçtiğimiz kış özellikle Tuluğ Tırpan ile yaptığı Ahmet Ertegün projesi ile şarkıcılığına da dikkat çeken Serhat Kılıç,  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Bodrum konserlerinin ilki için 20 Eylül 2017 çarşamba akşamı İstanbul'un gözde sahnelerinden DorockXL'da şarkılarını söyleyecek.

 

Serhat Kılıç, geçmişten günümüze uzanan geniş listesi ile izleyicilerine eşsiz bir gece yaşatacak. Her zaman konserlerinde söyleyeceği şarkıları konser sırasında seyircisi ile şekillendirdiğini dile getiren Kılıç; " Repertuvarı hep geniş hazırlıyorum. Biraz seyirciyle beraber şekilleniyor. Benim cebimde Cem Karaca da var, Sovyet Ordu Korosu'ndan Kalinka da var, Elvis Presley de var, Ray Charles da var, Zeki Müren de var ve hatta yeni dönemde öne çıkan grupların şarkıları da var." diyerek seyircileri sürprizlerle dolu bir konsere davet etti. 

DİĞER HABERLER

Radyo D WhatsApp Hattı
0 (549) 204 0 104