yükleniyor...
İSTANBUL - 104.0
ANKARA - 104.0
İZMİR - 104.0

Betül’ün İntikamı Yeni Klibinde!

Betül’ün İntikamı Yeni Klibinde!
Betül Demir, geçmişte yaşadığı ihaneti yeni klibine taşıyor!
Betül’ün İntikamı Yeni Klibinde!

Ünlü şarkıcı, kendisini aldatan eski sevgilisinden nasıl intikam aldığını “Meşgul” şarkısına çekeceği klipte gözler önüne serecek. Yaz aylarında çıkardığı “Esas Duruş” albümüyle ses getiren Betül Demir, beğeni toplayan “Karabatak” klibinin ardından çalışmanın ikinci klibini Emirhan Cengiz’le birlikte hazırladığı “Meşgul” şarkısına çekiyor. Klibin çekimleri bugün (23 Ekim Pazartesi) İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin kral dairesinde yapılacak.

Finaldeki Sürpriz..

Betül Demir’in ihanete uğrayan bir kadını canlandıracağı klibin finalinde ise bir sürpriz gizli. Demir, final sahnesinde yıllar önce kendisini aldatan sevgilisinden nasıl intikam aldığını gösterecek. Sevgilisinin elini kolunu bağlayıp bir odaya kilitleyen ünlü şarkıcı, o anları klibi için yeniden yaşayacak. Klipte Betül Demir’in sevgilisini başarılı tiyatrocu Sonat Tokuç canlandıracak.

 

Aleyna’nın Yönetmeni Çekecek…

“Meşgul” klibinin yönetmen koltuğunda ise Aleyna Tilki’nin “Cevapsız Çınlama” ve “Sen Olsan Bari” kliplerini de çeken Serdar Börcan oturacak. Görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız’ın yapacağı çalışma, 45 kişilik bir ekiple çekilecek.

 

Elbisesi 50 Kilo!

Sanat yönetmenliğini Derya Çopur’un üstlendiği klibin dikkat çekici bir detayı da Betül Demir’in giyeceği elbise. Çopur’un imzasını taşıyan, kristal boncuk işlemeli siyah elbise tam 50 kilo. Betül Demir, çekimler sırasında kendisiyle aynı kiloda olan bu iddialı elbiseyle kamera karşısına geçecek.

DİĞER HABERLER

Radyo D WhatsApp Hattı
0 (549) 204 0 104